Joensuun Huoneistokauppa Oy:n myyntitiimi !

Soita tai lähetä sähköposti

 

 

Jarmo Hyttinen
toimitusjohtaja, LKV
040 5411 568

jarmo.hyttinen@huoneistokauppa.fi
 

Petri Nieminen
myyntijohtaja, kiinteistönvälittäjä LKV
040 837 5508

petri.nieminen@huoneistokauppa.fi

Jarmo Ryhänen
kiinteistönvälittäjä LKV
050 4955 139

jarmo.ryhanen@huoneistokauppa.fi

Miia Sarola
Myyntisihteeri LKV
044 970 5702

miia.sarola@huoneistokauppa.fi

Jukka Saari
Myyntineuvottelija
040 547 9088

jukka.saari@huoneistokauppa.fi

Kari Oikarinen
Myyntineuvottelija
0500 674 150

kari.oikarinen@huoneistokauppa.fi

Hannu Tirronen
Myyntineuvottelija
050 505 1000

hannu.tirronen@huoneistokauppa.fi

Vesa Väänänen
Myyntineuvottelija
050 512 4542

vesa.vaananen@huoneistokauppa.fi

Arviointipyyntö

Onko asuntonne myynti ajankohtainen? Pyydä ilmainen asuntosi arviointi.
Käyntimme on veloitukseton eikä se velvoita tai sido mihinkään sopimuksiin.

Tästä

Ostotarjous

Tee ostotarjous. Olemme sinuun yhteydessä.

Tästä

Kodin etsintäpalvelu

Asunnon etsintäpalvelumme avulla etsimme sinulle toiveittesi mukaisen asunnon tarjonnastamme tai ns. hiljaisesta myynnistä.

Tästä

Henkilöstö

Henkilöstömme ja yhteystiedot.

Täältä

Yritys

Joensuun Huoneistokauppa Oy on perustettu vuonna 2009. Joensuun Huoneistokauppa on laillistettu kiinteistönvälittäjä.

tutustu

Vuokravälityspalvelu

Vuokravälityspalvelumme auttaa sinua löytämään luotettavan vuokralaisen asuntoosi.

Tästä

Hinnasto

Tutustu hinnastoomme

tästä

Tiedotteet

Yrityksessämme myös vuokra-asuntopalvelu, katso lisää...

Lue